ورود اعضاء   ورود مهمان
به سایت رسمی اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران خوش آمدید

چطور بک گراند عکس را با کمک هوش مصنوعی برداریم؟

مورخه 1397/10/10       کد 188       

 

حذف پشت زمینه عکس با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی اتحادیه عکاسان تهران remove.bg

اتحادیه عکاسان تهران _بی شک برای بسیاری از ما پیش آمده است که بخواهیم بک گراند و پس زمینه عکس هایمان را عوض کنیم یا بخواهیم یک شی خاص را از تصویر حذف کنیم.

بسیاری از گرافیست ها در بسیاری از موارد در انجام کارهای گرافیکی تصاویری را استفاده می کنند که نیاز به حذف بک گراند آن دارند. این تصاویر معمولا بدون زمینه مورد استفاده قرار می گیرند تا با زمینه کار هماهنگ شوند. اما مشکلی که وجود دارد این است که گاهی این تصاویر با فرمت هایی مانند Jpeg در اختیار کاربران قرار می گیرد که دارای رنگ و یا تصاویر دیگری در زمینه خود هستند. برش این تصاویر بسیار کار کسل کننده و سختی است و اغلب افراد به دنبال راه حل آسانتری برای حذف زمینه تصاویر می گردند.

نرم افزاری با قدرت هوش مصنوعی

راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد و با توجه به نوع مهارت شما می تواند به کار گرفته شود. ممکن است فکر کنید که در استفاده دربرنامه هایی مانند فتوشاپ مهارت خاصی دارید و فقط می خواهید یک روش سریع و نسبتا بی درسر را برای از بین بردن تصاویر پس زمینه به کار گیرید، ممکن است به یک ابزار آنلاین رایگان به نام Remove.bg علاقه مند شوید. این یک ابزار آنلاین است که ادعا می کند ظرف 5 ثانیه قادر به حذف تصاویر پس زمینه در عکس ها خواهد بود.

 

منبع : کالاسودا
 

وب سایت حذف پشت زمینه عکس کلیک کنید

 وب سایت آنلاین رایگان حذف پشت زمینه عکس اتحادیه عکاسان تهران


هوش مصنوعی حذف پشت زمینه عکس حذف بک گراند عکس حذف سوژه در عکس تغییر پشت زمینه عکس اتحادیه عکاسان تهران www.remove.bg حذف زمینه تصاویر فتوشاپ حذف آنلاین پشت زمینه عکس