ورود اعضاء   ورود مهمان
به سایت رسمی اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران خوش آمدید

گزارش عملکرد بازرسان اتحادیه در آبانماه 97

مورخه 1397/08/28       کد 181

 

گزارش عملکرد آبانماه بازرسان اتحادیه

 

* جمع آوری واحد عکاسی در سرای محله نازی آباد

- در تاریخ ۹۷/۸/۵ توسط بازرسان اتحادیه آقایان غفاری و زندی واحد عکسبرداری داخل سرای محله بهمراه بنر و تبلیغات واحد فوق جمع‌آوری گردید.

 

* ممنوعیت عکسبرداری در مدارس مناطق۲_ ۵_۱۶_۱۸_۱۹

- در مورخه ۹۷/۸/۱۴ در پی پیگیری‌ها بازرسان اتحادیه آقایان غفاری _زندی_ جلالی_ گودرزی بخشنامه ممنوعیت عکسبرداری در مدارس را به مسئولان ادارات آموزش و پرورش این مناطق ابلاغ مجدد گردید و مسئولان منطقه همکاری و حمایت خود را از اجرای این بخشنامه اعلام کردند.

 

* برخورد با منوپل عکسبرداری در مدارس منطقه ۱۸

- در مورخه ۹۷/۸/۱۰ توسط بازرسان اتحادیه آقایان غفاری_گودرزی_جلالی در پی دریافت گزارشات مردمی بازرسان اتحادیه با واحد متخلف که اقدام به منوپل عکسبرداری در مدارس منطقه ۱۸ را انجام میداد از طریق مسئولان آموزش و پرورش منطقه ۱۸ ممانعت بعمل آورده و از انجام عکسبرداری در مدارس منطقه توسط این واحد متخلف جلوگیری شد و واحد مربوطه جهت اقدامات لازم قانونی به اتحادیه معرفی گردید.

 

* جمع‌آوری دستگاه عکسبرداری در دفتر پلیس +۱۰

- در مورخه ۹۷/۸/۱۳ توسط بازرسان اتحادیه آقایان غفاری _ محلاتی با مراجعه و صحبت با مسئول دفتر پلیس +۱۰ جناب سرهنگ کلاته، واقع در خیابان مختاری ، واحد عکسبرداری فوق در داخل آن واحد جمع آوری شد و مدیر مربوطه تعهد نمودند ظرف مدت ۷۲ ساعت ،دستگاه مذکور را از محل دفتر خارج نماید.

 

* جمع آوری آتلیه های سیار در تالارهای غرب تهران

- در آبان ماه با بازرسی های مختلف توسط بازرسان اتحادیه آقایان شریف_ جلالی و سرکار خانم محمدی ، تالارهای که آتلیه سیار در سطح غرب تهران را انجام میدادند با آنها برخورد قانونی انجام گرفت و با اقدامات تیم بازرسی تمام آتلیه های سیار در تالارهای غرب تهران جمع‌آوری شد.

 

* ممنوعیت عکسبرداری از مدارس منطقه ۴

- در آبان ماه با پیگیری بازرسان اتحادیه آقایان یوسف زاده و قنبری و با ابلاغ مجدد بخشنامه ممنوعیت عکسبرداری در مدارس  به مسئولان آموزش و پرورش منطقه ۴ تهران اقدامات لازم برای جلوگیری از این امر انجام دادند.

 

* جلوگیری از عکسبرداری در دفتر پلیس +۱۰

- دی پی گزارشات رسیده بازرسان اتحادیه آقایان قنبری و یوسف زاده با مراجعه به دفتر پلیس +۱۰ واقع در  تهرانپارس از واحد عکاسی این دفتر جلوگیری نموده و تخلف مربوطه را به مسئول دفتر پلیس +۱۰ ابلاغ و از عکاسی در این دفتر ممانعت بعمل آوردند .


* ممنوعیت عکسبرداری در مدارس منطقه ۱۵

- با پی گیری بازرسان اتحادیه آقایان کلاته _ شیرازی و گل آقایی بخشنامه ممنوعیت عکسبرداری در مدارس به مسئولان آموزش و پرورش این منطقه ابلاغ مجدد گردید .


* جلوگیری از عکسبرداری در پلیس +۱۰

- در پی گزارشات رسیده مردمی ، بازرسان اتحادیه آقایان کلاته _ شیرازی و گل آقایی با مراجعه به پلیس +۱۰ واقع در شوش شرقی از واحد عکاسی این دفتر جلوگیری نموده و تخلف مربوطه را به مسئول دفتر پلیس +۱۰ ابلاغ و از عکاسی در این دفتر ممانعت بعمل آوردند.

 

* اعمال ماده ۲۷ به واحد های غیر مجاز

- بازرسان اتحادیه در آبان ماه با بازرسی های انجام شده در سطح شهر تهران و نیز دریافت گزارشات مردمی ، با ابلاغ ۳۰ فقره ماده ۲۷ به واحد‌های متخلف و غیرمجاز در سطح شهر تهران را انجام دادند.

 

کمیسیون بازرسی اتحادیه  ۱۳۹۷/۸/24

 

 

مطالب مرتبط :

----------------------------------

اعضاء کمیسیون بازرسی

مراسم معارفه ناظر کمیسیون بازرسی

گزارش عملکرد سه ماهه (1-3-97 الی 1-5-97)

جلسه کمیسیون بازرسی پیرامون عکسبرداری مدارس و پلیس+10

 


کمیسیون بازرسی بازرسان اتحادیه عکاسان اتحادیه عکاسان تهران بازرسی اصناف بازرسی صنوف عکسبرداری مدارس پلیس+10 سرای محله فرهنگسرا آموزش و پرورش آتلیه سیار تخلف در تالار کمیسیون بازرسی اتحادیه عکاسان تهران