ورود اعضاء   ورود مهمان
به سایت رسمی اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران خوش آمدید

گزارش عملکرد کمیسیون رسیدگی به شکایات مهرماه 98

مورخه 1398/08/01       کد 228
 

#اطلاعیه

 

حضور ریاست و هیات مدیره محترم اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران

باسلام  و صلوات بر محمد و آل محمد و استعانت از پروردگار متعال و در راستای مدیریت و برنامه ریزی کمیسیون و سعی و تلاش به عمل آمده در بهبود شکایات اصحاب دعوی و حل اختلافات  به استحضار میرساند با شروع فصل جدیدی از کمیسیون  از تاریخ 28 / 8 / 1397  لغایت  1398/7/22 تعداد  چهار صد و هجده  پرونده  رسیدگی و با  ٪ ۹۸  رضایت طرفین  خاتمه و بایگانی  شد .

همانطور که مطلعید  با تلاش بی وقفه ، ریاست محترم و همکاران زحمت کش  در کمیسیون ، پیگیریها  به روز شده  و  پروندهای  ارجاعی بلافاصله  در دستور کار و رسیدگی قرار گرفته  و در کمتر از  ۳۰ روز کاری  نتیجه حاصل و ختم میشود  .
 
قابل  ذکر است  که اکثر اختلافات  به علت نبود  قرار داد  شفاف و روشن  و همچنین  عدم آگاهی و کم توجعی  همکاران  نسبت به خطرات احتمالی در از دست دادن اطلاعات  رم  و هارد  به وجود آمده که با آموزش  و اطلاع رسانی از طریق روابط عمومی و بالا بردن سطح آگاهی  میتوان بخشی از موارد اختلاف  را به حداقل  رساند.
 
امید است هیات مدیره محترم با کمک و بهره برداری از دانش روز و بهبود سطح کیفی در جهت آگاهی همکاران  آمار شکایات و اختلافات  را به پائین ترین حد ممکن برسانند./

 

باتشکر

اصغر فراهانی

1398/7/22

گزارش عملکرد کمیسیون رسیدگی به شکایات مهرماه 98 اتحادیه عکاسان تهران

 

مطالب مرتبط :

----------------------------------

1397/10/05 -گزارش عملکرد کمیسیون رسیدگی به شکایات دیماه 97

اعضاء کمیسیون رسیدگی به شکایات

اخبار و مصوبات کمیسیون رسیدگی به شکایات

تبلیغات نامتعارف درفضای مجازی منجر به پلمپ واحد صنفی میگردد 

 

 


کمیسیون شکایات حل اختلاف اتحادیه عکاسان تهران شکایت از واحد صنفی گزارش عملکرد شکایات مردمی شکایت از عکاسی بررسی شکایت پیگیری شکایت گزارش کمیسیون